Bezplatná infolinka: 0800 800 183
Pondelok - Piatok 8:00-16:00

Nie je rakovina ako RAKOVINA, pretože každý príbeh je iný...

Vyjadrime fialovú podporu pacientom s karcinómom pankreasu a ich rodinám, dodajme si silu navzájom. Poznajme a zdieľajme všetci príznaky jednej z najzávažnejších onkologických  diagnóz. Šírte prosím, ďalej MAPU POMOCI, môžete pomôcť zachrániť život. Pridajte sa k nám 16.11.2017  - v Svetový deň boja proti rakovine pankreasu VŠETCI HOVORÍME NIE RAKOVINE!!!

Ešte pred tromi rokmi bola rakovina pankreasu na Slovensku diagnózou, o ktorej sa nehovorilo. Toto tabu sa na Slovensku podarilo prelomiť. Hoci situácia je stále kritická, už tretí rok sa naša krajina zapája do masívnej  informačnej a podpornej kampane na pomoc pacientom s rakovinou pankreasu a ich rodinám. Slovensko sa pridáva k európskym aktivitám Platformy karcinómu pankreasu prostredníctvom pacientskej organizácie Aliancie NIE RAKOVINE  a  o. z. Europacolon Slovensko s výraznou pomocou pacientov, lekárov, novinárov, dobrovoľníkov  a mnohých  spoločností i inštitúcií. 

Prejavme spolupatričnosť  ľuďom s diagnózou rakovina pankreasu a ich blízkym. Povzbudivé slová úprimnej podpory priamo zo srdca bude možné posielať prostredníctvom sociálnych sietí. Budeme ich zhromažďovať počas celého novembra, aby sme nielen v Svetový deň boja proti rakovine pankreasu 16.11. 2017, mohli ukázať silu našej podpory. Budete môcť na Facebookovom profile webu NIE RAKOVINE pripísať vaše príbehy a odkazy na pomoc všetkým ľuďom, ktorým táto zlá choroba zasiahla do života. Symbolom podpory pacientov počas tohtoročného Svetového dňa je fialové srdce so stuhou, symbolizujúcou boj proti rakovine.  Pošlite cez sociálne siete srdiečko tomu, kto ho teraz najviac potrebuje  a každému, s kým chcete zdieľať svoj príbeh alebo svoj postoj k boju proti tejto zákernej diagnóze. 

Na znak spolupatričnosti a podpory ľuďom a ich rodinám s touto vážnou diagnózou  bude na Svetový deň boja s karcinómom pankreasu dňa 16. novembra 2017 NASVIETENÁ NA FIALOVO  dominanta Bratislavy -  ZNÁME  UFO na  NOVOM MOSTE v  spolupráci s Magistrátom hlavného mesta BRATISLAVA a spoločnosťou SIEMENS.  V spolupráci s mestom KOŠICE a pod záštitou primátora Richarda Rašiho budú NASVIETENÉ NA FIALOVO DÓM SVÄTEJ ALŽBETY a SOCHA IMMACULATY na Hlavnej ulici v Košiciach.

2017-11-07
Zatvoriť
Zatvoriť