Viac než len bežecké podujatie: NIE RAKOVINE bude súčasťou NESS VELVET RUN 2024

Ness Velvet Run je akýmsi manifestom ženskej krásy, odhodlania i spolupatričnosti. Podporuje ženy v kondícii, vytrvalosti a podnecuje ich odhodlanie začať vďaka športu fungovať zdravšie a plnohodnotnejšie. A my myšlienky a snahy organizátorov vo veľkom podporujeme!

Je jedným z dvoch ženských behov na Slovensku a zároveň jediným mimo Bratislavy. Ness Velvet Run bol prvýkrát zorganizovaný v Košiciach už v auguste 2011 a odvtedy je otvorený všetkým dámam bez rozdielu veku a výkonnosti.

Dnes bežím pre...

V sobotu 22. júna v samom srdci historického centra Košíc pobežíme spoločne pre všetky dievčatá a ženy s onkologickým ochorením. Trate dlhé 5 a 10 km povedú pešou zónou, širším centrom mesta i sviežou zeleňou Mestského parku. Všetky účastníčky získajú v cieli medailu a cieľový certifikát založený na meraní výsledkov najmodernejšou čipovou technológiou MyLaps.

Podujatie budú sprevádzať aktivity pre celú rodinu ako aj charitatívne výzvy s cieľom podporiť pacientske poradne NIE RAKOVINE na onkológii v Košiciach a Prešove. Príspevok v minimálnej sume 5 € zhmotní charitatívne štartové číslo Ness Velvet Run s osobným odkazom, vďaka ktorému beh účastníčok nadobudne hlbší význam.

Napíšte meno osoby, pre ktorú bežíte – či už ide o spomienku na milovanú osobu, ktorá prehrala v boji s rakovinou, alebo vyjadrenie podpory tým, ktorí sú pre vás dôvodom každodenného úsilia a motivácie.

Ďakujeme organizátorom, spolupracovníkom a partnerom

za možnosť šíriť podporu a osvetu o onkologickej prevencii na podujatí, ktorého hlavným cieľom je pohyb - dôležitá súčasť komplexnej ochrany pred rakovinou.

Navštívte nás v našom stánku NIE RAKOVINE, pridajte sa k nášmu tímu a podporte všetky dievčatá a ženy s onkologickým ochorením. Viac informácií a noviniek nájdete na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram a na webovej stránke www.velvetrun.sk.