Hyundai je podľa verejnosti najlepšie komunikujúcou automobilkou roku 2019

Hyundai je naším dlhoročným partnerom mobility. Vďaka nemu jazdíme po bezpečne po celom Slovensku, aby sme vám prinášali život zachraňujúce informácie. V ich autách prichádzami za vami v rámci našich edukačných road shows "Črevo Tour" a "PRSKO tour". Teší nás, že získali toto zaslúžené ocenenie, k čomu im srdečne gratulujeme!

Ocenenie v ankete HERMES komunikátor roka 2019 prevzal Marek Kopča, marketing a PR manažér Hyundai Motor Slovakia (na fotografii vľavo). Zdroj: HERMES komunikátor roka

Hyundai získal Cenu verejnosti pre najlepšie komunikujúcu automobilovú značku roku 2019 na Slovensku. O ocenení rozhodlo hlasovanie verejnosti v národnej súťaži Hermes komunikátor roka.

V poradí už 6. ročník národnej súťaže Hermes komunikátor roka, ktorý hodnotí najlepšiu komunikáciu medzi firmami a zákazníkmi, priniesol významné ocenenie pre automobilovú značku Hyundai. Tá získala prestížnu CENU VEREJNOSTI 2019 v kategórii Automobily.

„Teší nás každé ocenenie, ale najväčšiu radosť máme z pozitívnej spätnej väzby od našich zákazníkov a fanúšikov. Ocenenie v súťaži Hermes komunikátor roka v hlasovaní verejnosti si mimoriadne ceníme, pretože nám naznačuje, že naša transparentná, férová a autentická komunikácia nachádza u verejnosti pozitívnu odozvu,“ povedal pri preberaní ceny Marek Kopča, marketing a PR manažér Hyundai Motor Slovakia.

Hermes komunikátor roka je národná súťaž, ktorá hodnotí kvalitu komunikácie medzi firmami a zákazníkmi. Do hlasovania verejnosti sa v roku 2019 zapojilo vyše 45-tisíc ľudí. Hyundai získal cenu verejnosti v Hermes komunikátor roka po prvý raz, čím sa mu podarilo zosadiť z trónu tradičných víťazov hlasovania verejnosti z predchádzajúcich ročníkov.