Pridať ambulanciu

Vážená pani doktorka, vážený pán doktor,

dovoľte s úctou sa Vám pokloniť a poďakovať za starostlivosť o Vašich pacientov v tomto náročnom období. Ako predstavitelia pacientskej organizácie NIE RAKOVINE realizujeme osvetové kampane o prevencií rakoviny krčka maternice, prsníka, hrubého čreva a konečníka, pľúc ale aj močového mechúra – nielen na sociálnych sieťach a v médiách ale aj na našich názorných edukačných podujatiach. V našich kampaniach zameraných na prevenciu prinášame zrozumiteľné informácie pre všetky ženy, mužov ale i rodičov mládeže - nielen o sekundárnej, ale i primárnej prevencii ochorenia či rizikách rakoviny. Dovoľte nám preto podporiť Vás a úctivo Vám ponúknuť spoluprácu...

Vyzývame všetkých gynekológov, pediatrov, onkológov, urológov, pneumológov, gastroenterológov ale aj všeobecných lekárov, aby sa stali ambasádormi našich osvetových kampaní povedzme NIE RAKOVINE. Oslovujeme lekárov, aby sa pridali so svojimi odbornými ambulanciami do MAPY POMOCI, ktorú práve vytvárame pre pacientov, aby ľahko na mape vyhľadali vo svojom okolí ambulanciu, kde im pomôžu.

Spolupracujúce ambulancie budú jednoducho rozoznateľné vďaka NÁLEPKE na dverách ambulancie s nápisom: V tejto ambulancii hovoríme spolu s Vami NIE RAKOVINE, a rozmiestnením informačných brožúr do čakární. Nálepky ako aj brožúry do ambulancií dodáme každej ambulancií ktorá sa zaregistruje do MAPY POMOCI.

Dovoľujeme si Vás zdvorilo poprosiť o spoluprácu - a to o označenie ambulancie nálepkou, tiež o súhlas s uvedením Vášho pracoviska do MAPY POMOCI - odosielateľovi, alebo doručovateľovi tohto listu. Radi budeme každú spolupracujúcu ambulanciu i lekára propagovať.

Online formulár
Verejné údaje

Parameter sa vyplní automaticky po presunutí pointera na mapke

Parameter sa vyplní automaticky po presunutí pointera na mapke

Kontaktné údaje (NEVEREJNÉ)

Veľmi by sme si priali, aby na rakovinu nemusel zomrieť žiadny pacient, spolu sa o to aspoň pokúsme. Mnohé, čo sme na poli prevencie a v boji proti rakovine na Slovensku dokázali, sme dokázali vďaka Vám. Vážime si to, ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu i odozvu - veď každý jeden život za to stojí...

S úctou a vďakou, s prianím všetkého najlepšieho.

Jana Pifflová Španková
Patrik Herman
Bibiana Ondrejková

zakladatelia pacientskej aliancie NIE RAKOVINE

Lekári a odborníci o rakovine krčka maternice