Krok po kroku

Pridajte sa k našej KROKOVEJ VÝZVE

Rady sa hýbete? Motivujme jedna druhú a kráčajme spolu za zdravím! Od 1. októbra do 31. októbra si stiahnite apku ViMove (Google Store, Apple Store). Známy výrobca smart hodiniek rozdelí dohromady 100 000 € pre všetky zapojené krajiny, zaváži len jediná vec: koľko športových aktivít vykonáme, toľko sa zaráta! A koľko sa zaráta, to sa premení na peniaze, za ktoré pomôžeme onkologickým pacientkam s rakovinou prsníka. Na Slovensku ich žije vyše 30 000. A nie, na veľkosti krajiny nezáleží. Záleží na každej z nás.

Registruj sa

KROK PO KROKU počas Ružového októbra - pridajte sa k nám!

Vaša pohybová aktivita počas Ružového októbra pomáha nielen vám, ale aj našej aliancii NIE RAKOVINE. Ako to celé funguje? Veľmi rýchlo a jednoducho:

  1. do svojho mobilu si nainštalujte appku ViMove z linku https://bit.ly/krok-nierakovine
  2. HÝBTE SA.

A to je všetko?

Áno! Táto aplikácia sa postará o spočítanie celoslovenského pohybu. Takže čím viac zapojených, tým viac celkového pohybu pre NIE RAKOVINE a pre zdravie. Od 1. októbra do 31. októbra 2022 sa budú vaše pohybové aktivity premieňať na pomoc pre onkologické pacientky s rakovinou prsníka. Ďakujeme, že sa k nám pridáte spoločne s vašimi priateľkami, susedkami, kolegyňami a ostatnými dámami (aj pánmi) zo svojho okolia. Každé jedno zdieľanie, inštalovanie a aktívne využívanie appky pomáha vám aj nám.

Pripájajú sa aj známe športovkyne

Naše ambasádorky výzvy Krok po kroku milujú šport. Svojím aktívnym životným štýlom potvrdzujú, že pravidelný pohyb je prevenciou proti civilizačným ochoreniam.

Pridávajú sa ku krokovej výzve a podporujú myšlienku Ružového októbra. Kliknutím na jednotlivé fotografie sa môžete s nimi zoznámiť a vypočuť si ich odkazy pre nás, pre ženy.Lucia Okoličányová
zakladateľka a prezidentka slovenskej asociácie Nordic Walking
Alena Učňová
majsterka Slovenska v športovom aerobiku
Kristína Sýkorčinová
trénerka CrossFit
Nina Sýkorčinová
thajský box

Chcem sa pridať!

Začnite už dnes! Stiahnite si appku ViMove a motivujte aj svoje priateľky, mamy, dcéry, susedy či kolegyne. Samozrejme, svojím nadšením môžete strhnúť aj pánov, ktorým taktiež prospeje viac pohybu. Nech je váš október RUŽOVÝ A AKTÍVNY.

Aj takto spoločne pohybom a športovou aktivitou pomáhame ženám s rakovinou prsníka. Ďakujeme, že sa k nám pridáte!